register plus redux - en to fa translation catalogue (220 entries)

en: Invitation Code Tracking
fa: پیکیری کد دعوت

en: Remove Code
fa: حذف کد

en: Text Field
fa: فیلد متنی

en: Select Field
fa: فیلذ انتخابی

en: Checkbox Fields
fa: فیلد های checkbox

en: Radio Fields
fa: فیلد رادیویی

en: Text Area
fa: محبط متنی

en: Date Field
fa: فیلد تاریخ

en: URL Field
fa: فیلد آدرس

en: Hidden Field
fa: فیلد مخفی

en: Remove Field
fa: حذف فیلد

en: Move this Field Up
fa: بردن این فیلد به بالا

en: Move this Field Down
fa: بردن این فیلد به پائین

en: The following message will be sent when a user is registered:
fa: پیام ذیل هنگامی که کاربر ثبت نام کند ارسال خواهد شد

en: No message will be sent to user whether they are registered or created by an administrator.
fa: هیچ پیامی برای کاربر ارسال نخواهد شد حتی اگر کاربر ثبت نام کند و یا توسط مدیریت ایجاد شود

en: The following message will be sent when a user is
fa: پیام ذیل ارسال خواهد شد هنگامی که کاربر هست

en: registered
fa: ثبت نام کرده است

en:  or
fa: یا

en: created
fa: ساخته شده است

en:  after
fa: پس از

en:  and/or
fa: و / یا

en: an administrator has approved the new user
fa: مدیر کاربر جدید را تائید نموده است

en: To:
fa: به

en: From:
fa: از طرف

en: Subject:
fa: عنوان

en: Content-Type:
fa: نوع محتوا

en: No message will be sent to administrator whether a user is registered or created.
fa: هیچ پیامی برای مدیریت ارسال نخواهد شد خواه کاربر ثبت نام کند و یا ایجاد شود

en: Settings Saved
fa: تنظیمات ذخیره شدند

en: Register Plus Redux Settings
fa: تنظیمات رجیستر پلاس

en: Custom Logo URL
fa: مسیر لوگو دلخواه

en: Upload a new logo:
fa: بارگذاری یک لوگو جدید

en: You must Save Changes to upload logo.
fa: برای بارگذاری تصویر شما می بایست تنظیمات را ذخیره نمائید

en: Custom Logo will be shown on Registration and Login Forms in place of the default Wordpress logo. For the best results custom logo should not exceed 350px width.
fa: لوگو شخصی سازی در فرم  ثبت نام و ورود  به جای لولگو پیش فرض نمایش داده می شود . برای نتیجه بهتر عرض لوگو شما نباید از 350 پیکسل تجاوز کند

en: Remove Logo
fa: حذف لوگو

en: You must Save Changes to remove logo.
fa: برای حذف لوگو شما می بایست تنظیمات را ذخیره نمائید

en: Email Verification
fa: تائید رایانامه

en: Verify all new users email address...
fa: تائید همه رایانامه های کاربران جدید......

en: A verification code will be sent to any new users email address, new users will not be able to login or reset their password until they have completed the verification process. Administrators may authorize new users from the Unverified Users Page at their own discretion.
fa: کد تائیدیه برای رایانامه هر کاربر جدید ارسال خواهد شد. کاربر جدید تا کامل نکردن عملیات تائید این اجازه را نخواهد داشت تا وارد سیستم شود و یا پسورد خود را ریست نماید.

en: The following message will be shown to users after registering. You may include HTML in this message.
fa: پیغام آورده شده پس از ثبت نام به کاربر نمایش داده خواهد شد. شما می توانید در پیام از قالب html نیز بهره ببرید.

en: Admin Verification
fa: تائید مدیر

en: Moderate all new user registrations...
fa: اداره کردن تمامی کاربران ثبت نامی

en: New users will not be able to login or reset their password until they have been authorized by an administrator from the Unverified Users Page. If both verification options are enabled, users will not be able to login until an administrator authorizes them, regardless of whether they complete the email verification process.
fa: کاربر جدید امکان ریست کردن کلمه عبور خود را و یا ورود به سایت تا هنگام اجازه مدیر برای تائید کاربر در صفحه کاربران تائید نشده نخواهد داشت. اگر هر دو اختیار مربوط به تائید فعال باشد صرفنظر از آنکه آیا کاربر عملیات تائید را انجام داده است یا خیر اجازه ورود نحواهد داشت و این منوظ به اجازه دادن مدیر است.

en: The following message will be shown to users after registering (or verifying their email if both verification options are enabled). You may include HTML in this message.
fa: پیغام آورده شده پس از ثبت نام به کاربر نمایش داده خواهد شد و یا اگر در زمانی که دو اختیار مربوط به تائید انتخاب شده باشد. شما می توانید در پیام از قالب html نیز بهره ببرید.

en: Grace Period
fa:  دوره مهلت

en: days
fa: روز

en: All unverified users will automatically be deleted after the Grace Period specified, to disable this process enter 0 to never automatically delete unverified users.
fa: تمامی کاربران مورد تائید قرار نگرفته بطور خودکار و پس از روزهای تعیین شده در دوره مهلت پاک خواهند شدو برای جلوگیری از این موضوع و عدم مقدار صفر را وارد نمائید

en: Registration Page
fa: صفحه ثبت نام

en: Select which fields to show on the Registration Page. Users will not be able to register without completing any fields marked required.
fa: در این بخش تعیین کنید که چه فیلدهایی در صفحه ثبت نام به نمایش درآیند. کاربران نمی توانند ثبت نام خود را کامل کنند مگر این که تمامی فیلدهایی که الزامی است را پرنمایند

en: Confirm Email
fa: تصدیق رایانامه

en: Require new users to enter e-mail address twice during registration.
fa: در هنگام عملیات ثبت نام کاربر ملزم می شود تا دوبار رایانامه خود را وارد کند

en: Profile Fields
fa: فیلدهای شناسه

en: First Name
fa: نام

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: Website
fa: وب سایت

en: AIM
fa: کاربری AIM

en: Yahoo IM
fa: کاربری یاهو

en: About Yourself
fa: در مورد خودتان

en: User Set Password
fa: کاربر کلمه عبور تعیین کند

en: Require new users enter a password during registration...
fa: الزام می کند کاربر را تا هنگام ثبت نام یک کلمه عبور تعیین کند...

en: Minimum password length:
fa: حداقل طول کلمه عبور

en: Show password strength meter...
fa: نمایش سطج قدرت کلمه عبور...

en: Empty
fa: خالی

en: Short
fa: کوتاه

en: Bad
fa: بد

en: Good
fa: خوب

en: Strong
fa: قوی

en: Mismatch
fa: عدم تطابق

en: Invitation Code
fa: کد دعوت نامه

en: Use invitation codes to track or authorize new user registration...
fa: استفاده از کد دعوت نامه برای پیگیری و اجازه برای ثبت نام کاربر جدید

en: Require new user enter one of the following invitation codes to register.
fa: این گزینه الزام می کند کاربر را تا یکی از کدهای دعوت ارائه گردیده را در هنگام ثبت نام وارد نماید

en: Enforce case-sensitivity of invitation codes.
fa: مجبور می کند که کد دعوت نسبت به برزگی و یا کوچکی حروف حساس باشد

en: Show Invitation Code Tracking widget on Dashboard.
fa: نمایش ابزارگ پیگردی کد دعوت در داشبورد

en: Add Code
fa: اضافه کرد کد

en: Add a new invitation code
fa: اضافه کردین یک کد دعوت جدید

en: Disclaimer
fa: رفع مسئولیت

en: Show Disclaimer during registration...
fa: نمایش رفع مسئولیت هنگام ثبت نام ....

en: Disclaimer Title
fa: عنوان رفع مسئولیت

en: Disclaimer Content
fa: محتوای رفع مسئولیت

en: Require Agreement
fa: توافقنامه الزامی است

en: License Agreement
fa: توافقنامه

en: Show License Agreement during registration...
fa: نمایش توافقنامه هنگام ثبت نام

en: License Agreement Title
fa: عنوان توافقنامه

en: License Agreement Content
fa: محتوای توافقنامه

en: Privacy Policy
fa: حریم شخصی

en: Show Privacy Policy during registration...
fa: نمایش حریم شخصی هنگام ثبت نام

en: Privacy Policy Title
fa: عنوان حریم شخصی

en: Privacy Policy Content
fa: محتوای حریم شخصی

en: Use Default Style Rules
fa: از قواعد پیش فرض شیو نامه ها استفاده شود

en: Apply default Wordpress 3.0.1 styling to all fields.
fa: بکاربردن ترکیب ظاهری وردپرس نسخه 3.0.1 برای تمامی فیلدها

en: Required Fields Style Rules
fa: قواعد شیوه نامه برای فیلدهای الزامی

en: Required Fields Asterisk
fa: ستاره فیلدهای الزامی

en: Add asterisk to left of all required field's name.
fa: یک ستاره در سمت چپ نام تمامی فیلدهای الزامی اضافه می کند

en: Starting Tabindex
fa: تب ایندکس آغازین

en: The first field added will have this tabindex, the tabindex will incriment by 1 for each additional field. Enter 0 to remove all tabindex's.
fa: اولین فلیدی که اضافه شود این تب ایندکس را خواهد داشت. تب ایندکس به ازای هر فیلدی که اضافه می کنید یکی بالا می رود. برای حذف تمامی تب ایندکس ها مقدار صفر را وارد کنید.

en: Additional Fields
fa: فیلدهای اضافه

en: Enter additional fields to show on the User Profile and/or Registration Pages. Additional fields will be shown after existing profile fields on User Profile, and after selected profile fields on Registration Page but before Password, Invitation Code, Disclaimer, License Agreement, or Privacy Policy (if any of those fields are enabled). Options must be entered for Select, Checkbox, and Radio fields. Options should be entered with commas seperating each possible value. For example, a Radio field named "Gender" could have the following options, "Male,Female".
fa: در این بخش می توانید فیلدهای اضافه را برای نمایش در بخش شناسه و همچنین صفحه ثبت نام وارد کنید. فیلدهای اضافه پس از فلیدهای موجود در بخش شناسه نمایش داده می شود و همچنین پس از فلیدهای انتخاب شده پروفایل در صفحه ثبت نام   اما پس از کلمه عبور , کد دعوت , رفع مسئولیت , توافقنامه و یا سیاست حفظ اسرار نمایش داده خواهند شد. اختیار یا option ها می بایست برای  فیلد های Select , Checkbox و Radio وارد گردند. اختیارات می بایست با کاما از یکدیگر جدا شوند . برای مثال یک فلید Radio ای که جنسیت نامیده شده است می تواند دو اختیار مرد و زن داشت باشد که بصورت زیر باید وارد شوند <br />زن , مرد

en: Name
fa: نام

en: Type
fa: نوع

en: Options
fa: اختیارات

en: Profile
fa: شناسه

en: Registration
fa: ثبت نام

en: Require
fa: الزامی

en: Actions
fa: عملیات

en: Add Field
fa: اضافه کردن فیلد

en: Add a new custom field.
fa: اضافه کردن یک فیلد دلخواه

en: Date Field Settings
fa: تنظیمات فیلد تاریخ

en: First Day of the Week
fa: اولین روز هفته

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Tuesday
fa: سه شنبه

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Thursday
fa: پنچ شنبه

en: Friday
fa: جمعه

en: Saturday
fa: شنبه

en: Sunday
fa: یکشنبه

en: Date Format
fa: قالب زمان

en: First Selectable Date
fa: اول تاریخ قابل انتخاب

en: Default Year
fa: سال پیش فرض

en: Default Month
fa: ماه پیش فرض

en: Current Month
fa: ما جاری

en: Jan
fa: دی

en: Feb
fa: بهمن

en: Mar
fa: اسفند

en: Apr
fa: فروردین

en: May
fa: اردیبهشت

en: Jun
fa: خرداد

en: Jul
fa: تیر

en: Aug
fa: مرداد

en: Sep
fa: شهریور

en: Oct
fa: مهر

en: Nov
fa: آبان

en: Dec
fa: آذر

en: Auto-Complete Queries
fa: پرسه جو های خودکار

en: You can now link to the registration page with queries to autocomplete specific fields for the user. I have included the query keys below and an example of a query URL.
fa: شما می توانید با استفاده از یک پرسه جو که به صفحه ثبت نام پیوند داده می شود یک فیلد خاص را برای کاربر بطور خودکار پر کنید. کلیدهای پرسه جو به همراه مثالی برای شما آورده شده است

en: For any custom fields, use your custom field label with the text all lowercase, using underscores instead of spaces. For example if your custom field was "Middle Name" your query key would be %middle_name%
fa: برای هر فیلد دلخواه , شما می توانید نام برچسب آن را به همه متنی که تمامی حروف آن بصورت کوچک وراد شده است و فاصله هایی که بجای آن زیر خط وارد می شود بهره ببرید. بطور مثال اگر فیلدی با نام"Middle Name" دارید , کلید پرسه جوی شما

en: Example Query URL
fa: مثالی از آدرس پرسه جو

en: New User Message Settings
fa: تنظیمات پیغام برای کاربر جدید

en: New User Message
fa: پیام کاربر جدید

en: Do NOT send user an email after they are registered
fa: عدم ارسال رایانامه پس از ثبت نام کاربران

en: Do NOT send user an email when created by an administrator
fa: عدم ارسال پیام پس از ایجاد کاربر توسط مدیریت

en: Custom New User Message
fa: پیام دلخواه برای کاربر جدید

en: Enable...
fa: فعال کردن ...

en: From Email
fa: از طرف (رایانامه)

en: Restore Default
fa: برگرداندن به پیش فرض

en: From Name
fa: نام فرم

en: Subject
fa: عنوان

en: User Message
fa: پیام ارسالی به کاربر

en: Replacement Keywords
fa: کلید واژه های جایگزین

en: Send as HTML
fa: در قالب html ارسال شود

en: Convert new lines to &lt;br /&gt; tags (HTML only)
fa: تبدیل خطوط جدید به تگ  &lt;br /&gt; این امکان فقط در حالت فعال بودن گزینه  html امکان پذیر است

en: Login URL
fa: آدرس ورود

en: This will redirect the users login after registration.
fa: این کاربر را به صفحه ورود پس از ثبت نام ارجاع می دهد

en: Custom Verification Message
fa: پیغام تائید دلخواه

en: Summary
fa: خلاصه

en: Admin Notification Settings
fa: تنظیمات اطلاع رسانی مدیریت

en: Admin Notification
fa: اطلاع رسانی مدیریت

en: Do NOT send administrator an email whenever a new user registers
fa: عدم ارسال رایانامه هر زمان که کاربر جدیدی ثبت نام می نماید

en: Do NOT send administrator an email whenever a new user is created by an administrator
fa: عدم ارسال رایانامه هر زمان که کاربر جدیدی توسط مدیریت ایجاد شود

en: Custom Admin Notification
fa: ابلاغ شخصی سازی شده برای مدیریت

en: Admin Message
fa: پیام مدیریت

en: Custom CSS for Register & Login Pages
fa: شیوه نامه شخصی سازی شده  برای صفحات ثبت نام و ورود

en: CSS Rule Example:
fa: مثالی از قواعد شیوه نامه

en: Custom Register CSS
fa: شیوه نامه شخصی سازی شده برای ثبت نام

en: Custom Login CSS
fa: شیوه نامه شخصی سازی شده برای ورود

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Preview Registraton Page
fa: پیش نمایش صفحه ثبت نام

en: You cannot edit that user.
fa: شما نمی توانید آن کاربر را ویرایش کنید

en: Users approved.
fa: کاربران تائید شدند

en: Verification emails sent.
fa: رایانامه تائیدیه ارسال شد

en: Users deleted.
fa: کاربران حدف شدند

en: Unverified Users
fa: کاربران تائید نشد

en: Bulk Actions
fa: عملیات گروهی

en: Approve
fa: تائید کردن

en: Send E-mail Verification
fa: ارسال تائیدیه

en: Delete
fa: حذف

en: Apply
fa: بکاربردن

en: Username
fa: نام کاربری

en: Temp Username
fa: نام کاربری موقت

en: E-mail
fa: رایانامه

en: Registered
fa: عضو شده

en: Verification Sent
fa: تائیدیه ارسال گردید

en: Verified
fa: تائید شده

en: Edit
fa: ویرایش

en: E-mail:
fa: رایانامه

en: Approve Selected Users
fa: تائید کاربران انتخابی

en: Send E-mail Verification to Selected Users
fa: ارسال رایانامه تائید برای کاربران انتخاب شده

en: Delete Selected Users
fa: حذف کاربران انتخاب شده

en: Confirm E-mail
fa: تائید رایانامه

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
fa: قراردادن کمی اطلاعات در مورد خودتان که در بخش شناسه نمایش داده شود. البته ممکن است بصورت عمومی نیز نمایش داده شود

en: Password
fa: کلمه عبور

en: Confirm Password
fa: تائید رایانامه

en: Your password must be at least %d characters long. To make your password stronger, use upper and lower case letters, numbers, and the following symbols !@#$%%^&amp;*()
fa: کلمه عبور شما می بیاست حداقل %d کاراکتر طول داشته باشد. برای آنکه کلمه عبور قوی تری داشته باشید , از حروف بزرگ , کوچک , اعداد و کاراکترهای که در ادامه می توانید بهره ببرید. !@#$%%^&amp;*()

en: This website is currently closed to public registrations. You will need an invitation code to register.
fa: این وب سایت در حال حاضر برای ثبت نام عمومی بسته شده است. شما به یک کد دعوت برای ثبت نام نیاز دارید.

en: Have an invitation code? Enter it here. (This is not required)
fa: آیا شما یک کد دعوت دارید؟ آن را این جا وارد کنید ( این گزینه الزامی نیست )

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered, please choose another one.
fa: <strong>خطا</strong>: با این نام کاربری عضویتی صورت پذیرفته است , لطفا نامی دیگر انتخاب نمائید

en: <strong>ERROR</strong>: Please confirm your e-mail address.
fa: <strong>خطا</strong>: لطفا رایانامه خود را تائید کنید

en: <strong>ERROR</strong>: Your e-mail address does not match.
fa: <strong>خطا</strong>: رایانامه شما تطابق ندارد

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter your first name.
fa: <strong>خطا</strong>: لطفا نام خود را وارد کنید

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter your last name.
fa: <strong>خطا</strong>: لطفا نام خانوادگی خود را وارد کنید

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter your website URL.
fa: <strong>خطا</strong>: لطفل آدرس وب سایت خود را وارد کنید

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter your AIM username.
fa: <strong>خطا</strong>:لطفا کاربری AIM خود را وارد کنید

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter your Yahoo IM username.
fa: <strong>خطا</strong>:لطفا کاربری یاهو خود را وارد کنید

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter your Jabber / Google Talk username.
fa: <strong>خطا</strong>: لطفا کاربری Jabber / Google Talk خود را وارد نمائید

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter some information about yourself.
fa: <strong>خطا</strong>: لطفا اطلاعاتی در مورد خودتان وارد نمائید

en: <strong>ERROR</strong>: Please complete %s.
fa: لطفا %s را کامل کنید

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a password.
fa: <strong>خطا</strong>: لطفا کلمه عبور را وارد کنید

en: <strong>ERROR</strong>: Your password does not match.
fa: <strong>خطا</strong>: کلمه عبور شما تطابق ندارد

en: <strong>ERROR</strong>: Your password must be at least %d characters in length.
fa: <strong>خطا</strong>: شما باید حداقل %d کاراکتر برای کلمه عبور وارد نمائید

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter an invitation code.
fa: <strong>خطا</strong>: لطفا کد دعوت را وارد نمائید

en: <strong>ERROR</strong>: That invitation code is invalid.
fa: <strong>خطا</strong>: کد دعوت نامعتبر است

en: <strong>ERROR</strong>: Please accept the %s
fa: <strong>خطا</strong>: لطفا %s را قبول کنید

en: Thank you %s, your account has been verified, please login.
fa: با تشکر %s. کاربری شما مورد تائید قرار گرفت. لطفا وارد شوید.

en: Your account will be reviewed by an administrator and you will be notified when it is activated.
fa: کاربری شما توسط مدیریت مورد بازبینی قرار خواهد گرفت و هنگام فعال سازی به شما اطلاع داده خواهد شد

en: Additional Information
fa: اطلاعات اضافه

en: Please verify your account using the verification link sent to your email address.
fa: لطفا عضویت خود را با کلیک برروی پیوند تائید که به رایانامه شما ارسال گردیده است تائید فرمائید

en: Your Login Information
fa: اطلاعات ورود شما

en: Verify Your Account
fa: تائید کاربریتان

en: New User Registered
fa: کاربری جدید ثبت نام کرد

en: Settings
fa: تنظیمات

en: There is another active plugin that is conflicting with Register Plus Redux. The conflicting plugin is creating its own wp_new_user_notification function, this function is used to alter the messages sent out following the creation of a new user. Please refer to <a href='http://radiok.info/blog/wp_new_user_notification-conflicts/'>http://radiok.info/blog/wp_new_user_notification-conflicts/</a> for help resolving this issue.
fa: یک افزونه فعال دیگر با افزونه ثبت نام پیشرفته تصادم ایجاد کرده است. این افزونه متصادم تابع own wp_new_user_notification خود را ایجاد کرده است. این تابع برای تغییر پیامی که در جریان ایجاد کاربر ارسال می شود مورد استفاده قرار می گیرد . به آدرس  <a href='http://radiok.info/blog/wp_new_user_notification-conflicts/'>http://radiok.info/blog/wp_new_user_notification-conflicts/</a> برای حل این مشکل مراجعه فرمائید.

en: Register Plus Redux requires WordPress 3.0 or greater. You are currently using WordPress %s, please upgrade or deactivate Register Plus Redux.
fa: افزونه ثبت نام پیشرفته به وردپرس نسخه 3 یا بالاتر نیاز مند است. نسخه مورد استفاده شما نسخه %s است. لطفا یا وردپرس خود را برروز رسانی کنید یا این افزونه را غیر فعال کنید.
