uCan Post - en to bg translation catalogue (113 entries)

en: uCan Post -- Admin Options
bg: uCan Post -- Админ Опции

en: Setting
bg: Настройки

en: Value
bg: Стойност

en: User Level required to create posts:
bg: Потребителят ниво, необходими за създаване мнения:

en: Guest
bg: Гост

en: Subscriber
bg: Член

en: Contributor
bg: Сътрудник

en: Author
bg: Автор

en: Editor
bg: Редактор

en: Administrator
bg: Администратор

en: (Default = Subscriber)
bg: (По-подразбиране = член)

en: Use WYSIWYG Editor:
bg: Използвайте WYSIWYG редактор:

en: Disabling the editor also disables media uploads
bg: Изключването на редактора забранява също и медии качване

en: (Default = True)
bg: (По-подразбиране =  Вярно)

en: Allow submitter to select the post category:
bg: Позволява подателя,  да избере категорията:

en: (Default = False)
bg: (По-подразбиране = Фалшив)

en: Default Category for submitted posts:
bg: Категория по-подразбиране за публикуване на пост:

en: (Default = Uncategorized)
bg: (По-подразбиране =  Без категория)

en: Category ID's to exclude from users:
bg: ID на категории за да изключи за потребители:

en: Use a comma separated list of ID's (EX: 0, 5, 9, ...)
bg: Използвайте ID на категорията и  разделени със запетая (Пример: 0, 5, 9, ...)

en: (Default = None)
bg: (По-подразбиране = Няма)

en: Set the Post Author to the name of the User who submitted it:
bg: Задайте иметона  на Автор за потребителя, който я подава:

en: Default Author for submitted posts:
bg: По-подразбиране Автор на който ще се изпращат новите постове:

en: If the above option is selected this option will only be used for guest submissions
bg: Ако по-горе е избрана опцията тази възможност ще бъде използвана само за гости изявления

en: (Default = admin)
bg: (По-подразбиране = администратор)

en: Allow users to edit their own posts:
bg: Позволява на потребителите да редактират собствените си постове:

en: Above option must be enabled for this to work
bg: Трябва да е отметнато за да работи това.

en: Append Guest name to post:
bg: Добавяне на потребителското име в публикацията:

en: Adds guests name to the bottom of the submission
bg: Името се добавя се в дъното на поста

en: Allow submitter to enter post tags:
bg: Дава възможност да се поставят етикети за поста:

en: Default tags to use for submissions:
bg: По-подразбиране етикети да се използва за поста:

en: Use a comma separated list (EX: pizza, rice, olives, ...)
bg: Използвайте разделени със запетая (Пример: пица, ориз, маслини, ...)

en: Allow submitter to create a post excerpt:
bg:  Дава възможност на подателя да създаде откъс за поста:

en: Allow comments on submitted posts:
bg: Разрешаване на коментарите.

en: Allow Trackbacks/Pingbacks on submitted posts:
bg: Позволяване на  Trackbacks/Pingbacks  на поста:

en: Moderate new posts:
bg: Модерация на новия пост:

en: Allow uploads on sumbission:
bg: Позволете качване на файлове:

en: NOTE: For security reasons, only registered members can upload files
bg: Забележка: От съображения за сигурност, само регистрирани потребители могат да качват файлове

en: Force uploads javascript:
bg: Качване със JavaScript:

en: NOTE: Leave this off unless you have problems with the media uploader
bg: Забележка: Оставете тази опция не маркирана, ако имате проблеми с медия качване.

en: Show CAPTCHA image:
bg: Покажи снимка CAPTCHA:

en: If you are allowing guests to post, it is recommended that you enable this
bg: Ако вие позволявате на гостите да публикувате препоръчително да активирате тази функция.

en: Recieve an Email when a new post is submitted:
bg: Получаване на  Email, когато е подаден нов пост:

en: Email User When Their Submission Is Approved:
bg: Изпращане на Email на потребителя когато поста му бъде удобрен:

en: For this to work you must approve the post through the submissions area of this plugin
bg: За да работи това трябва поста да е публикуван с този плъгин.

en: Save Options
bg: Запази настройките

en: uCan Post -- Setup Instructions
bg: uCan Post -- Инструкции за настройките

en: Create a new page (this is the page where your users will submit posts from)
bg: Създаване на нова страница (това е страницата, на която потребителите ще предоставят публикациите си )

en: Paste
bg: Поставете

en: under the HTML tab of the page editor
bg: в раздела HTML редактор на страницата

en: Publish the page
bg: Публикувайте страницата

en: Setup your admin settings the way you wish and save
bg: Задайте свой администраторски настройки, по ваш избор и запазете.

en: Done! Pretty easy eh?
bg: Готово! Доста лесно нали?

en: Options successfully saved
bg: Опциите са записани успешно

en: The post was successfully published!
bg: Поста е публикуван успешно!

en: uCan Post -- Submissions
bg: uCan Post -- Материали

en: Submissions
bg: Материали

en: Submitter Name
bg: Име на подателя

en: Submitter Email
bg:  Email на подателя

en: Type
bg: Тип

en: View
bg: Преглед

en: Edit
bg: Редактиране

en: Publish
bg: Публикуване

en: No submissions have been made
bg: Няма още изпратени публикации.

en: Post Title
bg: Заглавие за публикацията

en: (required)
bg: (Задължително)

en: Post Excerpt
bg: Откъс от публикацията

en: Post Content
bg: Съдаржание на публикациата

en: Click Update below to submit your changes
bg: Щракнете върху Обнови по-долу, за да изпратите вашите промени.

en: Update
bg: Обнови

en: Post Preview Area
bg: Преглед на публикацията

en: You can continue editing below the preview area
bg: Можете да продължите да редактирате, по-долу в областта за преглед на публикацията.

en: Congratulations, your post was submitted successfully!
bg: Поздравления, вашият пост беше изпратен успешно!

en: Your post is awaiting moderation and should be available soon.
bg: Публикацията ви очаква модерация и трябва да бъде достъпна скоро ... -

en: View My Submission
bg: Преглед на моите файлове.

en: What would you like to do next?
bg: Какво бихте искали да правите сега?

en: Visit Home Page
bg: Посетете Начална страница

en: Create Another Post
bg: Създаване на още една публикация

en: Name
bg: Име

en: (required - not shown publically)
bg: (Задължително - не се показва публично)

en: Post Category
bg: Категория за поста

en: Post Tags
bg: Етикети за поста

en: (separate tags by comma)
bg: (Отделни етикетите със запетая)

en: Image Verification
bg: Проверка на изображението

en: Click Publish below to submit your post
bg: Щракнете върху Публикуване по-долу, за да изпратите своята публикация.

en: A fatal, unknown error has occured!
bg: Фатална край, възникна неизвестна грешка!

en: Congratulations, your post was successfully updated
bg: Поздравления, вашият пост беше изпратен успешно!

en: View The Post
bg: Виж този Пост

en: Create A New Post
bg: Напиши нова публикация

en: Upload/Insert
bg: Качване/Вмъкване

en: Add an Image
bg: Добави изображение

en: Add Video
bg: Добави видео

en: Add Audio
bg: Добави аудио

en: Add Media
bg: Добави медия

en: uCan Post - Options
bg: uCan Post --  Настройки

en: Options
bg: Настройки

en: uCan Post - Submissions
bg: uCan Post -- Материали

en: You must enter a title!
bg: Трябва да напишете заглавие !

en: You must enter some content!
bg: Трябва да напишете някакво съдържание !

en: Image verification did not match!
bg: Проверката на изображението не съвпадна!

en: You must enter your name!
bg: Трябва да въведете вашето име !

en: You must enter a valid email address!
bg: Трябва да въведете валиден емайл адрес!

en: By:
bg: От:

en: Edit your submission
bg: Редактирай публикацията си

en: login
bg: влезте

en: or
bg: или се

en: register
bg: регистрирайте

en: Only registered users have permission to view this form. Please
bg: Само регистрирани потребители имат разрешение за разглеждане на тази форма.Моля

en: A new post has been submitted on your site. Follow the link below to view it. Do not forget to Publish the post if you are moderating new submissions.
bg: Нов пост е представен на сайта Ви. Следвайте връзката по-долу за да го видите. Не забравяйте да публикува пост, ако сте с Модераторски права.

en: View Submission
bg: Преглед на материалите

en: New Post Submission
bg: Напиши нова публикация

en: Your post was published. Follow the link below to view it.
bg: Вашата публикация е публикувана. Следвайте връзката по-долу за да я видите.

en: Post Published
bg: Публикуване на пост
