WP-Members 2.7.0 - en to nl translation catalogue (217 entries)

en: %d users were activated.
nl: %d Gebruikers zijn geactiveerd.

en: %sclose%s
nl: %s sluiten %s

en: (Email cannot be removed)
nl: (E-Mail kan niet gewist worden)

en: (Note: Email is always mandatory. and cannot be changed.)
nl: (Opmerking: Email is altijd verplicht en kan niet worden aangepast)

en: (optional)
nl: (niet verplicht)

en: A list of shortcodes is available here.
nl: Een lijst van afkortingen zijn hier beschikbaar.

en: Activate
nl: Activeer

en: Activate this user?
nl: Gebruiker activeren?

en: Activated?
nl: Geactiveerd?

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add New
nl: Voeg Toe

en: Add/Delete
nl: Toevoegen/Verwijderen

en: Additional Info
nl: Extra informatie

en: Admin Notification
nl: Beheerder mededeling

en: Allows for a trial period
nl: Sta proef periode toe

en: Allows for access to expire
nl: Sta toe dat het inloggen verloopt

en: Apply
nl: Bevestig

en: Begin using the site.
nl: Begin de webpagina te gebruiken.

en: Biographical Info
nl: Persoonlijke info.

en: Black Glass
nl: Zwart glans

en: Block Pages by default
nl: Block pagina's standaard

en: Block Posts by default
nl: Blokkeer berichten standaard

en: Body
nl: Inhoud

en: Bulk Actions
nl: Acties

en: Change Password
nl: Wijzig Wachtwoord

en: Checked?
nl: Geselecteerd?

en: Choose Theme
nl: Kies Thema

en: Choose a Username
nl: Kies Gebruikersnaam

en: City
nl: Woonplaats

en: Clean
nl: Minimaal

en: Clear Form
nl: Leeg formulier

en: Click here to continue.
nl: Klik hier om door te gaan.

en: Click here to logout.
nl: Klik hier om je af te melden

en: Click here to register
nl: Klik hier om te registreren

en: Click here to reset
nl: Klik hier om te resetten

en: Congratulations! Your registration was successful.<br /><br />You may now login using the password that was emailed to you.
nl: Gefeliciteerd! Je registratie is succesvol.<br /><br />Je mag nu inloggen met het wachtwoord dat naar je is verstuurd per e-mail.

en: Country
nl: Land

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom CSS:
nl: Aangepaste CSS:

en: Day Phone
nl: Telefoon

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Determine which fields will display and which are required.  This includes all fields, both native WP fields and WP-Members custom fields.
nl: Bepaal welke velden zichtbaar zijn en welke verplicht. Dit betreft alle velden, zowel de standaard WordPress als WP-Members aangepaste velden.

en: Dialogs
nl: Meldings teksten

en: Dialogs and Error Messages
nl: Berichten en foutmeldingen

en: Display?
nl: Weergeven?

en: Edit My Information
nl: Bewerk mijn gegevens

en: Edit Your Information
nl: Bewerk je gegevens

en: Either the username or email address do not exist in our records.
nl: Deze gebruikersnaam of e-mailadres is niet bekend.

en: Email Messages
nl: Email Berichten

en: Email Signature
nl: Email Handtekening

en: Email is registered
nl: E-Mail is al geregistreerd

en: Emails
nl: E-mail instellingen

en: Expires
nl: Verloopt

en: Export
nl: Exporteer

en: Field Label
nl: Veld label (zichtbaar)

en: Field Label is required for adding a new field. Nothing was updated.
nl: Veld label is verplicht voor het toevoegen van een veld. Niets is aangepast.

en: Field Type
nl: Veld Type

en: Fields
nl: Formulier velden

en: First Name
nl: Voornaam

en: Follow
nl: Volg

en: For checkbox, stored value if checked:
nl: Voor selectiebox, opgeslagen waarde indien geselecteerd:

en: For dropdown, array of values:
nl: Voor dropdown, mogelijkheden van waardes:

en: Forgot password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Forgot?
nl: Vergeten?

en: Holds new registrations for admin approval
nl: Niewe registratie moet goedgekeurd worden door beheerder

en: IP @ registration
nl: IP @ Registratie

en: If you find this plugin useful, please consider a %s donation %s
nl: Als je deze plugin bruikbaar vind, denk er eens over om een %s donatie %s te doen

en: If you find this plugin useful, please consider making a donation
nl: Als je deze plugin bruikbaar vind, denk er eens over om een donatie te doen

en: Ignore warning messages
nl: Negeer waarschuwings berichten

en: Ignores WP-Members warning messages in the admin panel
nl: Verberg WP-Members waarschuwings berichten in het beheerders menu

en: Indicates a required field
nl: Betekend dat het veld verplicht is

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Leaving this set to full text allows anyone to read your protected content in an RSS reader. Changing this to Summary prevents this as your feeds will only show summary text.
nl: Als je deze optie op volledige tekst laat staan, kan iedereen je beschermde inhoud zien in een RSS lezer. Als je dit wijzigd naar Summary voorkom je dit, aangezien RSS feeds alleen de samenvatting tekst tonen.

en: Legacy forms
nl: Standaard WP formulieren

en: Login
nl: Aanmelden

en: Login Failed!
nl: Aanmelden Mislukt!

en: Login Failed!<br />You entered an invalid username or password.
nl: Aanmelden Mislukt!<br />Je hebt een verkeerd wachtwoord of gebuikersnaam gebruikt.

en: Manage Fields
nl: Bewerk formulier velden

en: Manage Options
nl: Bewerk instellingen

en: Manage reCAPTCHA Options
nl: Beheer reCAPTCHA instellingen

en: Members Area URL:
nl: Leden gedeelte link:

en: Moderate registration
nl: Bewerk registratie

en: New Password
nl: Nieuw Wachtwoord

en: New Registration
nl: Nieuwe Registratie

en: New User?
nl: Nieuwe Gebruiker?

en: New Users Registration
nl: Nieuwe Registratie

en: No
nl: Nee

en: No users matched your criteria
nl: Geen gebruiker komt overeen met je criteria

en: Note: Pages can still be individually blocked or unblocked at the article level
nl: Opmerking: Pagina's kunnen geblokeerd of vrijgegeven worden bij paginabewerking

en: Note: Posts can still be individually blocked or unblocked at the article level
nl: Opmerking: Berichten kunnen geblokeerd of vrijgegeven worden bij paginabewerking

en: Note: This will not cause an error for the end user, as only displayed fields are validated.  However, you should still check that your displayed and required fields match up.  Mismatched fields are highlighted below.
nl: Opmerking: Dit veroorzaakt geen foutmelding bij de eind gebruiker, aangezien alleen weergegeven velden worden gevalideerd. Maar, je kan het beste controleren dat je weergegeven en verplichte velden overeen komen. Niet overeenkomende velden worden hieronder gemarkeerd.

en: Notify admin
nl: Bericht beheerder

en: Option Name
nl: Naam (niet zichtbaar)

en: Option Name is required for adding a new field. Nothing was updated.
nl: Naam is verplicht om een nieuw veld toe te voegen. Niets is aangepast.

en: Optional
nl: Optie

en: Options
nl: Instellingen

en: Options should be Option Name|option_value,
nl: Opties moeten zijn optie naam|optie_waarde,

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password Reset
nl: Wachtwoord Reset

en: Password changes
nl: Wachtwoord aanpassen

en: Password fields cannot be empty
nl: Wachtwoord veld mag niet leeg zijn

en: Password reset
nl: Wachtwoord resetten

en: Password successfully changed!<br /><br />You will need to re-login with your new password.
nl: Wachtwoord succesvol gewijzigd!<br /><br />Je moet opnieuw inloggen met je nieuwe wachtwoord.

en: Password successfully reset!<br /><br />An email containing a new password has been sent to the email address on file for your account. You may change this random password then re-login with your new password.
nl: Wachtwoord succesvol opnieuw ingesteld!<br /><br />Een e-mail met je nieuwe wachtwoord is verstuurd naar het e-mailadres bekend voor deze gebruikersnaam. Je kan dit wachtwoord wijzigen zodra je opnieuw inlogd met je nieuwe wachtwoord.

en: Passwords did not match
nl: Wachtwoord is niet correct

en: Passwords did not match.<br /><br />Please try again.
nl: De ingevoerde wachtwoorden komen niet overeen.<br /><br />Probeer het nog eens.

en: PayPal Settings
nl: payPal Instellingen

en: Please indicate that you agree to the %s TOS %s
nl: Selecteer dat u akkoord gaat met de %s algemene voorwaarden %s

en: Private Key
nl: Privé Sleutel

en: Public Key
nl: Publieke Sleutel

en: Red
nl: Rood

en: Register
nl: Registreer

en: Register Page URL:
nl: Registratie pagina link:

en: Registered
nl: Geregistreerd

en: Registration completed
nl: Registratie voltooid

en: Registration is Moderated
nl: Registratie in behandeling

en: Registration is Moderated, User is Approved
nl: Registratie is Bijgewerkt, gebruiker is goedgekeurd

en: Remember me
nl: Onthoud mij

en: Repeat Password
nl: Herhaal Wachtwoord

en: Required field
nl: Verplicht veld

en: Required?
nl: Verplicht?

en: Reset Forgotten Password
nl: Herstel Vergeten Wachtwoord

en: Reset Password
nl: Verzenden

en: Restricted post (or page), displays above the login/registration form
nl: Beperkte posts (of pagina's), worden weer gegeven boven het inlog/registratie formulier

en: Sends email to admin for each new registration?
nl: Stuur bericht naar beheerder bij nieuwe registratie?

en: Set a custom email address
nl: Stel een aangepast Email adres in

en: Set a custom email name
nl: Stel een aangepaste Email naam in

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings were saved, but you have required fields that are not set to display!
nl: Instellingen zijn opgeslagen, maar je hebt velden die verplicht zijn niet zichtbaar staan!

en: Show excerpts
nl: Bekijk fragmenten

en: Shows excerpted content above the login/registration on both Posts and Pages
nl: Laat een fragment van de inhoud zien boven de login/registratie pagina. bij zowel berichten als pagina's

en: Sorry, %s is a required field.
nl: Sorry, %s is een verplicht veld.

en: Sorry, that email address already has an account.<br />Please try another.
nl: Sorry, maar dat e-mailadres heeft al een gebruikersnaam.<br />Probeer een ander e-mailadres of gebruik de Wachtwoord Vergeten optie.

en: Sorry, that username is taken, please try another.
nl: Sorry, deze gebruikersnaam is al in gebruik. Probeer een andere.

en: Sorry, username is a required field
nl: Sorry, gebruikersnaam is een verplicht veld

en: State
nl: Provincie

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Submit
nl: Verzenden

en: Subscription
nl: Inschrijving

en: Subscriptions
nl: Aanmeldingen

en: TOS
nl: A.V.

en: Terms of Service
nl: Algemene Voorwaarden

en: Terms of Service (TOS)
nl: Algemene voorwaarden

en: Thank you for using WP-Members! You are using version %s
nl: Bedankt voor het gebruiken van WP-Members! u gebruikt versie %s

en: The CAPTCHA solution was incorrect.
nl: De CAPTCHA oplossing was niet juist.

en: The parameters to verify were incorrect
nl: De parameters om te valideren zijn niet juist

en: The reCAPTCHA server was not reached.  Please try to resubmit.
nl: De reCAPTCHA server was niet gevonden. Probeer het nog een keer.

en: The username cannot include non-alphanumeric characters.
nl: De gebruikersnaam kan geen niet alfanumerieke karakters bevatten.

en: This content is restricted to site members.  If you are an existing user, please login.  New users may register below.
nl: Deze inhoud is beschermd voor alleen site leden. Log in indien je een bestaande gebruiker bent. Nieuwe gebruikers kunnen hieronder registreren.

en: This setting allows a link on the /wp-login.php page to register using the WP native registration process thus circumventing any registration you are using with WP-Members. In some cases, this may suit the users wants/needs, but most users should uncheck this option. If you do not change this setting, you can choose to ignore these warning messages under WP-Members Settings.
nl: Deze instelling staat toe dat de registratie link op de /wp-login.php pagina gebruikt kan worden om via het normale WP proces te registreren. Dit omzeilt het registratie proces die je met WP-Members gebruikt. In sommige gevallen kan dit nodig of wenselijk zijn, maar de meeste gebruikers worden geadviseerd om deze instelling uit te schakelen. Als je deze instelling niet wilt wijzigen, kan je kiezen om dit waarschuwing bericht uit te schakelen bij WP-Members Instellingen.

en: This setting allows any users to comment, whether or not they are registered. Depending on how you are using WP-Members will determine whether you should change this setting or not. If you do not change this setting, you can choose to ignore these warning messages under WP-Members Settings.
nl: Deze instelling staat toe dat de registratie link op de /wp-login.php pagina gebruikt kan worden om via het normale WP proces te registreren. Dit omzeilt het registratie proces die je met WP-Members gebruikt. In sommige gevallen kan dit nodig of wenselijk zijn, maar de meeste gebruikers worden geadviseerd om deze instelling uit te schakelen. Als je deze instelling niet wilt wijzigen, kan je kiezen om dit waarschuwing bericht uit te schakelen bij WP-Members Instellingen.

en: Time-based expiration
nl: Verloopt op tijd gebaseerd

en: Trial period
nl: Proef periode

en: Turn off registration
nl: Zet registratie uit

en: Turns off the registration process, only allows login
nl: Zet de registratie uit, inloggen wel toegestaan

en: Turns on CAPTCHA for registration
nl: Zet CAPTCHA aan voor registratie

en: Update Dialogs
nl: Berichten bijwerken

en: Update Emails
nl: Wijzig Emails

en: Update Fields
nl: Velden bijwerken

en: Update Password
nl: Vernieuw Wachtwoord

en: Update Settings
nl: Instellingen bijwerken

en: Update reCAPTCHA Settings
nl: Wijzig reCAPTCHA Instellingen

en: Use reCAPTCHA
nl: Gebruik reCAPTCHA

en: User update
nl: Gebruiker updaten

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username is taken
nl: Gebruikersnaam is al in gebruik

en: Username or email do not exist when trying to reset forgotten password
nl: Gebruikers naam of wachtwoord komt niet overeen bij de poging het vergeten wachtwoord te resetten

en: Users ready to export, %s click here %s to generate and download a CSV.
nl: Gebruikers zijn klaar om te exporteren, %s klik hier %s om het CSV bestand te genereren en te downloaden.

en: Uses the pre-2.5.1 table-based forms (leave off to use CSS table-less forms)
nl: Gebruik de tabellen voor formulieren van voor 2.5.1 (laat uit om gebruik te maken van CSS tabel-loze formulieren)

en: Version:
nl: Versie:

en: Visit plugin site for more information
nl: Bezoek de plugin website voor meer informatie

en: WP Native?
nl: WP standaard?

en: WP-Members Additional Fields
nl: WP-Members Extra velden

en: WP-Members Users
nl: WP-Members Gebruikers

en: WP-Members dialogs were updated
nl: WP-Members mededelingen zijn aangepast

en: WP-Members emails were updated
nl: WP-Members E-mails zijn bijgewerkt

en: WP-Members expiration periods were updated
nl: WP-Members verloop periodes zijn bijgewerkt

en: WP-Members fields were updated
nl: WP-Members velden zijn aangepast

en: WP-Members settings were updated
nl: WP-Members instellingen zijn bijgewerkt

en: We were unable to validate the private key.
nl: Het is niet gelukt de prive sleutel te valideren.

en: We were unable to validate the public key.
nl: Het is niet gelukt de publieke sleutel te valideren.

en: Website
nl: Webpagina

en: White
nl: Wit

en: Yes
nl: Ja

en: You are logged in as %s
nl: Je bent aangemeld als %s

en: You are not currently logged in.
nl: Je bent momenteel niet aangemeld.

en: You can %s change this here %s by checking the box next to "Users must be registered and logged in to comment."
nl: Aanpassen kun je %s hier doen %s door het vakje aan te kruisen " Gebruikers moeten geregistreerd en aangemeld zijn om een reactie te geven."

en: You can %s change this here %s making sure the box next to "Anyone can register" is unchecked.
nl: Je kan dit %s hier %s wijzigen om de checkbox bij "Iedereen kan registreren" uit te schakelen.

en: You can customize the content of the emails sent by the plugin.
nl: Je kunt de inhoud aanpassen van de Emails die de plugin verstuurd.

en: You can customize the text for dialogs and error messages. Simple HTML is allowed %s etc.
nl: Je kunt de tekst voor berichten en foutmeldingen aanpassen. Simpel HTML is toegestaan %s etc.

en: You entered an invalid username or password.
nl: Je hebt een ongeldige naam of wachtwoord gebruikt.

en: You have set WP-Members to hold registrations for approval
nl: Je hebt WP-Members gewijzigd zodat nieuwe registraties pas geactiveerd worden na goedkeuring

en: You have set WP-Members to turn off the registration process
nl: Je hebt ingesteld dat er geen nieuwe registratie gedaan kan worden

en: You have turned on reCAPTCHA
nl: Je hebt reCAPTCHA aangezet

en: You must enter a valid email address.
nl: Je moet een geldig mail adres invoeren.

en: Your WP settings allow anyone to comment - this is not the recommended setting.
nl: Je WP instellingen staan toe dat iedereen kan reageren - dit is niet een geadviseerde instelling.

en: Your WP settings allow anyone to register - this is not the recommended setting.
nl: Je WP instellingen staan toe dat iedereen kan registreren - dit is niet een geadviseerde instelling.

en: Your WP settings allow full text rss feeds - this is not the recommended setting.
nl: Je WP instellingen staan volledige tekst RSS feeds toe - dit is niet een geadviseerde instelling.

en: Your information was updated!
nl: Je informatie is gewijzigd!

en: Zip
nl: Postcode

en: but you also set to moderate and/or email admin new registrations.  You will need to set up a registration page for users to register.
nl: Je hebt ook aangegeven om te bewerken en/of dat je de beheerder nieuwe registratie Emaild. Je moet een pagina aanmaken zodat gebruikers zich kunnen registreren.

en: but you have not changed the default message for "Registration Completed" under "WP-Members Dialogs and Error Messages."  You should change this message to let users know they are pending approval.
nl: Maar je hebt niet het standaard bericht aangepast voor "Registratie Kompleet" onder "WP-Members Meldings teksten." Je moet deze tekst aanpassen om de gebruiker te laten weten dat zijn aanmelding op goedkeuring wacht.

en: but you have not entered API keys.  You will need both a public and private key.  The CAPTCHA will not display unless a valid API key is included.
nl: Maar je hebt geen API sleutels ingevoegd. Je hebt zowel een prive als publieke sleutel nodig. De CAPTCHA zal niet zichtbaar zijn zolang er geen geldige sleutel is ingevoegd.

en: checkbox
nl: Selectiebox

en: click here to logout
nl: Klik hier om je af te melden

en: dropdown
nl: Dropdown

en: login
nl: Aanmelden

en: password
nl: Wachtwoord

en: reCAPTCHA API keys are tied to a specific domain name for security reasons.
nl: De reCAPTCHA sleutels zijn aan een specifiek domein gebonden om beveiligings redenen.

en: reCAPTCHA Keys
nl: reCAPTCHA Sleutels

en: reCAPTCHA asks commenters to retype two words scanned from a book to prove that they are a human. This verifies that they are not a spambot while also correcting the automatic scans of old books. So you get less spam, and the world gets accurately digitized books. Everybody wins! For details, visit the %s reCAPTCHA website%s
nl: reCAPTCHA vraagt je om twee woorden, die uit een boek zijn gescand, in te vullen om te bewijzen dat je een mens bent. Dit verzekerd ervan dat je geen spambot bent, terwijl je ook helpt met het automatisch corrigeren van ingescande oude boeken. Op deze manier krijg je minder spam op je site, en de wereld betere gedigitaliseerde boeken. Iedereen wint! Voor meer details, ga naar de %s reCAPTCHA website %s.

en: reCAPTCHA is a free, accessible CAPTCHA service that helps to digitize books while blocking spam on your blog.
nl: reCAPTCHA is een gratis, makkelijk bruikbare CAPTCHA service welke helpt om boeken te digitaliseren terwijl je spam kan blokkeren op je blog/site.

en: reCAPTCHA requires an API key, consisting of a "public" and a "private" key. You can sign up for a %s free reCAPTCHA key%s
nl: reCAPTCHA heeft een API sleutel nodig, welke bestaat uit een "publieke" en een "prive" sleutel. Je kan jezelf aanmelden voor een %s gratis reCAPTCHA key %s

en: reCAPTCHA was updated for WP-Members
nl: reCAPTCHA is bijgewerkt voor WP-Members

en: text
nl: Tekst

en: textarea
nl: Tekstveld

en: there was an error and no users were exported
nl: Er is een fout opgetreden, daardoor zijn er geen gebruiker geexporteerd
